High Water (2022) me Titra Shqip

High Water (2022) me Titra Shqip

Oct. 05, 2022
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 05, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Agnieszka Żulewska isJaśmina Tremer
Jaśmina Tremer
Tomasz Schuchardt isJakub Marczak
Jakub Marczak
Ireneusz Czop isAndrzej Rębacz
Andrzej Rębacz
Anna Dymna isLena Tremer
Lena Tremer
Jerzy Trela isOjciec Rębacza
Ojciec Rębacza
Blanka Kot isKlara Marczak
Klara Marczak

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1997, shkencëtarët dhe zyrtarët e qeverisë lokale në Wrocław përballen me vendime për jetë a vdekje kur një valë përmbytjeje shkatërruese kërcënon qytetin.

High Water (2022) me Titra Shqip
High Water (2022) me Titra Shqip
High Water (2022) me Titra Shqip
High Water (2022) me Titra Shqip
High Water (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wielka woda
Vlerësimi TMDb 7.1 65 vota
Transmetuar në dt: Oct. 05, 2022
Përfunduar në dt: Oct. 05, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 44 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black Bird (2022) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
The Innocent (2021)
Dickinson (2019) me Titra Shqip
Dexter (2006) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip