High Fidelity (2020) me Titra Shqip

High Fidelity (2020) me Titra Shqip

Feb. 14, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 14, 2020

Regjizori

Veronica West
Regjizori

Aktorët

Zoë Kravitz isRob Brooks
Rob Brooks
Nadine Malouf isNikki Brooks
Nikki Brooks
Thomas Doherty isLiam Shawcross
Liam Shawcross
Kingsley Ben-Adir isRussell 'Mac' McCormack
Russell 'Mac' McCormack

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Rob është një adhuruese e muzikës dhe kulturës pop. Ajo jeton në Brooklyn, ku drejton një dyqan diskografik dhe ka një fiksim të vërtetë në top-5, duke i bërë ato gjatë gjithë kohës. Ndërmjet një liste dhe tjetrës, ajo i drejtohet drejtpërdrejt shikuesit për të treguar ngjarje në jetën e saj dhe anekdota për marrëdhëniet e saj të kaluara, të cilat nuk kanë pasur sukses, sepse natyra e saj obsesive gjithmonë përfundon duke i sabotuar ato në një farë mënyre.

High Fidelity (2020) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal High Fidelity
Vlerësimi TMDb 8 112 vota
Transmetuar në dt: Feb. 14, 2020
Përfunduar në dt: Feb. 14, 2020
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 26 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Peripheral (2022) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
30 Coins 2020
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit