Hei$t: The Great Robbery of Brazil’s Central Bank (2022) me Titra Shqip

Hei$t: The Great Robbery of Brazil’s Central Bank (2022) me Titra Shqip

Mar. 16, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 16, 2022
10

Regjizori

Rodrigo Astiz
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në gusht 2005, përmes një tuneli pothuajse 80 metra të gjatë, hajdutët pushtuan kasafortën e bankës së Bankës Qendrore të Brazilit në Fortaleza dhe vodhën mbi 160 milionë reais, ose gati 3,5 ton para. Ky dokumentar eksploron atë grabitje spektakolare dhe historike.

Hei$t: The Great Robbery of Brazil’s Central Bank (2022) me Titra Shqip
Hei$t: The Great Robbery of Brazil’s Central Bank (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 3 Tonelada$: Assalto ao Banco Central
Vlerësimi TMDb 5 2 vota
Transmetuar në dt: Mar. 16, 2022
Përfunduar në dt: Mar. 16, 2022
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Walking Dead – Origins (2021) me Titra Shqip
Marvel Studios: Legends 2021
The Last Dance (2020)
Human Body: Pushing the Limits (2008) me Titra Shqip
Neymar: The Perfect Chaos (2022) me Titra Shqip
Money Heist: From Tokyo to Berlin (2021) me Titra Shqip
Cosmos (2014) me Titra Shqip
This Is Football (2019) me Titra Shqip
Rise of Empires: Ottoman (2020) me Titra Shqip
Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit