Heels (2021) me Titra Shqip

Heels (2021) me Titra Shqip

Aug. 15, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 15, 2021
9

Regjizori

Aktorët

Stephen Amell isJack Spade
Jack Spade
Alison Luff isStaci Spade
Staci Spade
Mary McCormack isWillie Day
Willie Day
Kelli Berglund isCrystal Tyler
Crystal Tyler
Chris Bauer isWild Bill Hancock
Wild Bill Hancock
Allen Maldonado isRooster Robbins
Rooster Robbins

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në një komunitet të ngushtë të Xhorxhias, një promovim i mundjes në pronësi të familjes gjen dy vëllezër dhe rivalë që luftojnë për trashëgiminë e babait të tyre të ndjerë. Në ring, dikush duhet të luajë djalin e mirë dhe dikush duhet të luajë armikun e tij, thembra. Por në botën reale, ata personazhe mund të jenë të vështira për t’u përmbushur (dhe po aq e vështirë për t’u lënë pas).

Heels (2021) me Titra Shqip
Heels (2021) me Titra Shqip
Heels (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Heels
Vlerësimi TMDb 7.374 111 vota
Transmetuar në dt: Aug. 15, 2021
Përfunduar në dt: Oct. 10, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
Gangs of London (2020) me Titra Shqip
Pacific Rim: The Black 2021
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Dominion 2014
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
High Water (2022) me Titra Shqip
What If…? (2021) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit