Hannibal (2013) me Titra Shqip

Hannibal (2013) me Titra Shqip

Apr. 04, 2013
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Jun. 04, 2015
10
2Sezoni 2 Feb. 28, 2014
10
1Sezoni 1 Apr. 04, 2013
10

Regjizori

Bryan Fuller
Regjizori

Aktorët

Hugh Dancy isWill Graham
Will Graham
Mads Mikkelsen isHannibal Lecter
Hannibal Lecter
Laurence Fishburne isJack Crawford
Jack Crawford
Gillian Anderson isDr. Bedelia Du Maurier
Dr. Bedelia Du Maurier
Fortunato Cerlino isIsp. Rinaldo Pazzi
Isp. Rinaldo Pazzi

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Edhe një dhuratë edhe një mallkim, Graham ka aftësinë e jashtëzakonshme për të menduar si gjahu i tij – ai sheh atë që ata shohin, ndjen atë që ndjejnë. Por ndërsa Graham po ndjek një vrasës kanibalist veçanërisht shqetësues, agjenti special Jack Crawford e bashkon atë me një psikiatër shumë të respektuar – një njeri me shije për kriminelët – Dr. Hannibal Lecter.

Hannibal (2013) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hannibal
Vlerësimi TMDb 8.2 1,684 vota
Transmetuar në dt: Apr. 04, 2013
Përfunduar në dt: Aug. 27, 2015
Sezone 3
Episodet 39
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
The Queen’s Gambit 2020
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Your Honor 2020 me Titra Shqip
The Time Traveler’s Wife (2022) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
Dexter (2006) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit