Halo (2022) me Titra Shqip

Halo (2022) me Titra Shqip

Mar. 24, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 24, 2022
10

Regjizori

Kyle Killen
Regjizori

Aktorët

Pablo Schreiber isMaster Chief / Spartan-117
Master Chief / Spartan-117
Natascha McElhone isDr. Catherine Halsey
Dr. Catherine Halsey
Jen Taylor isCortana (voice)
Cortana (voice)
Shabana Azmi isMargaret Parangosky
Margaret Parangosky
Olive Gray isDr. Miranda Keyes
Dr. Miranda Keyes
Yerin Ha isQuan Ah
Quan Ah
Bentley Kalu isVannak-134
Vannak-134

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Duke përshkruar një konflikt epik të shekullit të 26-të midis njerëzimit dhe një kërcënimi të huaj të njohur si Besëlidhja, seriali gërsheton histori personale të tërhequra thellë me aksion, aventurë dhe një vizion të imagjinuar të së ardhmes.

Halo (2022) me Titra Shqip
Halo (2022) me Titra Shqip
Halo (2022) me Titra Shqip
Halo (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Halo
Vlerësimi TMDb 8.9 274 vota
Transmetuar në dt: Mar. 24, 2022
Përfunduar në dt: Mar. 31, 2022
Sezone 1
Episodet 9
Kohëzgjatja mesatare 59 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sense8 (2015) me Titra Shqip
Invincible 2021
Bullets (2021) me Titra Shqip
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Sweet Home (2020) me Titra Shqip
The Mosquito Coast 2021
Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit