H.O.T. Human of TIRANA (2021) Serial Shqiptar

H.O.T. Human of TIRANA (2021) Serial Shqiptar

Nov. 09, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.4 8 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 09, 2021
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dani, një regjisor i ri plot ëndrra, e gjen veten duke u mbytur në reklama mediokre në agjencinë e babait të Amandës, të fejuarës së tij. Ndërsa Dani ngacmohet seksualisht nga Xheni, aktorja e reklamave Amanda punëson shoqen e saj në agjenci për të spiunuar Danin.

H.O.T. Human of TIRANA (2021) Serial Shqiptar
Titulli origjinal H.O.T. Human of TIRANA
Transmetuar në dt: Nov. 09, 2021
Përfunduar në dt: Jan. 11, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fleabag (2016) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
Minx (2022) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
True Beauty 2020
On My Block (2018) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
Anne with an E (2017) me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
Dietland (2018)
Friends (1994) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit