Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip

Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip

Feb. 24, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jan. 05, 2023
10
1Sezoni 1 Feb. 24, 2021
9

Regjizori

Sarah Lampert
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

“Ne jemi si një mami për mike, por me cica më të mëdhaja”: qëllimi i serialit origjinal amerikan Netflix për të hyrë në linjën e komedive nënë-bijë është i qartë. Përveç azhornimit të tij, megjithatë, në vitet bashkëkohore, ajo e nuancon atë me një mënyrë dramatike, duke futur në komplot një ikje nga e kaluara që ndikon në të tashmen e protagonistes nënë.

Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ginny & Georgia
Vlerësimi TMDb 8.1 562 vota
Transmetuar në dt: Feb. 24, 2021
Përfunduar në dt: Feb. 24, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 59 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Love Alarm 2019
Titans (2018) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
True Detective (2014) me Titra Shqip
Deadly Class 2019
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit