Gangs of London (2020) me Titra Shqip

Gangs of London (2020) me Titra Shqip

Apr. 23, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Oct. 20, 2022
8
1Sezoni 1 Apr. 23, 2020
7

Regjizori

Gareth Evans
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur kreu i një organizate kriminale, Finn Wallace vritet, vakumi i papritur i pushtetit që krijon vdekja e tij kërcënon paqen e brishtë midis rrjetës së ndërlikuar të bandave që veprojnë në rrugët e qytetit. Tani i takon Sean Wallace-it të pikëlluar, të paqëndrueshëm dhe impulsiv të rivendosë kontrollin dhe të gjejë ata që janë përgjegjës për vrasjen e babait të tij.

Gangs of London (2020) me Titra Shqip
Gangs of London (2020) me Titra Shqip
Gangs of London (2020) me Titra Shqip
Gangs of London (2020) me Titra Shqip
Gangs of London (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gangs of London
Vlerësimi TMDb 7.9 391 vota
Transmetuar në dt: Apr. 23, 2020
Përfunduar në dt: Oct. 20, 2022
Sezone 2
Episodet 17
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Dominion 2014
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Sherlock 2010 me Titra Shqip
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
Heels (2021) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit