Ganglands (2021) me Titra Shqip

Ganglands (2021) me Titra Shqip

Sep. 24, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jan. 30, 2023
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Sep. 24, 2021
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Mehdi, një grabitës i kualifikuar, dhe Liana, një hajdut nxënëse, përfshihen në një luftë në terren midis tregtarëve të drogës dhe duhet të bashkëpunojnë për të shpëtuar të dashurit e tyre.

Ganglands (2021) me Titra Shqip
Ganglands (2021) me Titra Shqip
Ganglands (2021) me Titra Shqip
Ganglands (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Braqueurs: La série
Vlerësimi TMDb 7.3 81 vota
Transmetuar në dt: Sep. 24, 2021
Përfunduar në dt: Sep. 24, 2021
Sezone 2
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 51 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hightown (2020) me Titra Shqip
Deadly Class 2019
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
What If…? (2021) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022) me Titra Shqip
Injustice (2011)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit