From Scratch (2022) me Titra Shqip

From Scratch (2022) me Titra Shqip

Oct. 21, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 21, 2022
7

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Zoe Saldaña isAmy Wheeler
Amy Wheeler
Danielle Deadwyler isZora Wheeler
Zora Wheeler
Judith Scott isMaxine Wheeler
Maxine Wheeler
Kellita Smith isLynn Wheeler
Lynn Wheeler
Keith David isHershel Wheeler
Hershel Wheeler
Saad Siddiqui isDr. Atluri
Dr. Atluri

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një artiste gjen romancë me një kuzhinier në Itali dhe nis një udhëtim dashurie, humbjeje, qëndrueshmërie dhe shprese që ndryshon jetën në të gjithë kulturat dhe kontinentet.

From Scratch (2022) me Titra Shqip
From Scratch (2022) me Titra Shqip
From Scratch (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal From Scratch
Vlerësimi TMDb 7.982 57 vota
Transmetuar në dt: Oct. 21, 2022
Përfunduar në dt: Oct. 21, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 58 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

First Kill (2022) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Narcos (2015) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
True Beauty 2020
The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Deadly Class 2019
Hightown (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit