Friends (1994) me Titra Shqip

Friends (1994) me Titra Shqip

Sep. 22, 1994
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Sezone dhe episode

10Sezoni 10 Sep. 25, 2003
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
9Sezoni 9 Sep. 23, 2002
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
8Sezoni 8 Sep. 27, 2001
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
7Sezoni 7 Oct. 12, 2000
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
6Sezoni 6 Sep. 23, 1999
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Sep. 24, 1998
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Sep. 25, 1997
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Sep. 16, 1996
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Sep. 21, 1995
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Sep. 22, 1994
8

Regjizori

Aktorët

Jennifer Aniston isRachel Green
Rachel Green
Courteney Cox isMonica Geller
Monica Geller
Lisa Kudrow isPhoebe Buffay
Phoebe Buffay
Matt LeBlanc isJoey Tribbiani
Joey Tribbiani
Matthew Perry isChandler Bing
Chandler Bing
David Schwimmer isRoss Geller
Ross Geller

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në të njëjtën ditë që ajo braktis burrin e saj të ardhshëm në altar, Rachel ribashkohet me shoqen e saj të vjetër të shkollës së mesme Monica, tani një kuzhiniere në Nju Jork. Duke u bërë shpejt shoqe dhome, Rachel i bashkohet grupit të miqve të Monikës, duke pasur një beqar dhe të tjerë rreth të tridhjetave: aktori italian mediokër Joey, analisti i kontabilitetit Chandler, masazhatorja dhe muzikantja në kohë të lirë Phoebe dhe paleontologu Ross (gruaja e sapo divorcuar e zbuluar lezbike). Për bukën e gojës, Rasheli fillon të punojë si kamariere në Central Perk, një kafene ku shoqërohen miqtë; kur nuk janë në kafene, të gjashtë janë shpesh në apartamentin e Monica dhe Rachel, që ndodhet në West Village, pjesë e Manhattan, ose në apartamentin e Joey dhe Chandler, që është pikërisht përballë …

Friends (1994) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Titulli origjinal Friends
Vlerësimi TMDb 8.4 5,096 vota
Transmetuar në dt: Sep. 22, 1994
Përfunduar në dt: May. 06, 2004
Sezone 10
Episodet 236
Kohëzgjatja mesatare 25 minuta
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
Unorthodox 2020
Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Vagabond (2019)
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip