Flower of Evil (2020) me Titra Shqip

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip

Jul. 29, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 28, 2020
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Lee Joon-gi isBaek Hee Sung / Do Hyun Soo
Baek Hee Sung / Do Hyun Soo
Moon Chae-won isCha Ji-Won
Cha Ji-Won
Jang Hee-jin isDo Hae-Soo
Do Hae-Soo
Seo Hyun-woo isKim Moo-Jin
Kim Moo-Jin
Jung Seo-yeon isBaek Eun Ha [Hee Sung and Ji Won's daughter
Baek Eun Ha [Hee Sung and Ji Won's daughter
Nam Gi-ae isGong Mi Ja [Hee Sung's mother
Gong Mi Ja [Hee Sung's mother
Son Jong-hak isBaek Man Woo [Hee Sung's father
Baek Man Woo [Hee Sung's father
Jo Kyung-sook isMoon Young Ok [Ji Won's mother
Moon Young Ok [Ji Won's mother
Choi Dae-hoon isLee Woo Chul [Detective
Lee Woo Chul [Detective
Choi Young-jun isChoi Jae Sup [Detective
Choi Jae Sup [Detective

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Duke fshehur një të kaluar të shtrembëruar, një burrë ruan fasadën e tij si burri i përsosur për gruan e tij detektive – derisa ajo fillon të hetojë një seri vrasjesh.

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 악의 꽃
Vlerësimi TMDb 8.188 418 vota
Transmetuar në dt: Jul. 29, 2020
Përfunduar në dt: Sep. 23, 2020
Sezone 1
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 70 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex Education (2019) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Bodyguard 2018
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
When They See Us (2019)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit