Fleabag (2016) me Titra Shqip

Fleabag (2016) me Titra Shqip

Jul. 21, 2016
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Mar. 04, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jul. 21, 2016
8

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

I shkruar dhe me protagoniste Phoebe Waller-Bridge, Fleabag është një serial britanik, adaptim i dramës me të njëjtin emër, protagonistja i të cilit është një e re londineze e cila jeton jetën e saj të përditshme duke fshehur pasiguritë e saj pas një cinizmi të vazhdueshëm dhe të pandershëm.

Fleabag (2016) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fleabag
Vlerësimi TMDb 8.2 563 vota
Transmetuar në dt: Jul. 21, 2016
Përfunduar në dt: Apr. 08, 2019
Sezone 2
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 26 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Snowfall (2017) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
Sexify 2021
Vincenzo 2021
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar
Lupin 2021 me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
Heels (2021) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip