Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip

Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip

Feb. 14, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 14, 2022
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Për shkak të një aksidenti, Sakura Hiraga hoqi dorë nga ëndrra e saj. Ajo tani është e martuar dhe burri i saj drejton një sallon flokësh. Ata jetojnë në një apartament luksoz nën çati. Jeta e saj duket magjepsëse dhe të gjithë e kanë zili. Ajo që të gjithë nuk dinë është se Sakura Hiraga dhunohet fizikisht dhe verbalisht nga bashkëshorti i saj. Ajo nuk mund të largohet nga situata e saj. Sakura Hiraga e konsideron veten një peshk të artë në një tas peshku. Një ditë, për shkak të një peshku të artë, ajo takon një burrë.

Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip
Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 金魚妻
Vlerësimi TMDb 6.5 10 vota
Transmetuar në dt: Feb. 14, 2022
Përfunduar në dt: Feb. 14, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Respect (2020) me Titra Shqip
Skylines 2019
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Band of Brothers 2001 me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Methanol (2018) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit