First Kill (2022) me Titra Shqip

First Kill (2022) me Titra Shqip

Jun. 10, 2022
Vlerësimi juaj: 0
7 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 10, 2022
10

Regjizori

V.E. Schwab
Regjizori

Aktorët

Sarah Catherine Hook isJuliette Fairmont
Juliette Fairmont
Imani Lewis isCalliope Burns
Calliope Burns
Elizabeth Mitchell isMargot Fairmont
Margot Fairmont
Aubin Wise isTalia Burns
Talia Burns
Gracie Dzienny isElinor Fairmont
Elinor Fairmont
Jason R. Moore isJack Burns
Jack Burns
Will Swenson isSebastian Fairmont
Sebastian Fairmont
Dylan McNamara isOliver Fairmont
Oliver Fairmont
Dominic Goodman isApollo Burns
Apollo Burns

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Të biesh në dashuri është e ndërlikuar për adoleshentet Juliette dhe Calliope: njëra është një vampire, tjetra është një gjuetare vampirësh – dhe të dyja janë gati të bëjnë vrasjen e tyre të parë.

First Kill (2022) me Titra Shqip
First Kill (2022) me Titra Shqip
First Kill (2022) me Titra Shqip
First Kill (2022) me Titra Shqip
First Kill (2022) me Titra Shqip
First Kill (2022) me Titra Shqip
First Kill (2022) me Titra Shqip
First Kill (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal First Kill
Vlerësimi TMDb 8.5 73 vota
Transmetuar në dt: Jun. 10, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 10, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
When They See Us (2019)
I Am Not Okay with This 2020
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
The Empress (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit