Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip

Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip

Jan. 22, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.5 4 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Sep. 16, 2022
10
1Sezoni 1 Jan. 22, 2021

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Udhëtimi në moshën e pesë zanëve që ndjekin Alfea, një shkollë magjike me konvikt në Botën tjetër, ku ata duhet të mësojnë të zotërojnë fuqitë e tyre ndërsa lundrojnë në dashuri, rivalitete dhe monstra që kërcënojnë vetë ekzistencën e tyre.

Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal Fate: The Winx Saga
Vlerësimi TMDb 8.4 725 vota
Transmetuar në dt: Jan. 22, 2021
Përfunduar në dt: Jan. 22, 2021
Sezone 2
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Sherlock 2010 me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Secret Circle (2011) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
The Originals (2013) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Cursed (2020)
Methanol (2018) me Titra Shqip
The Undoing 2020 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit