Fargo (2014) me Titra Shqip

Fargo (2014) me Titra Shqip

Apr. 15, 2014
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Sep. 27, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Apr. 19, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Oct. 12, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Apr. 15, 2014
10

Regjizori

Noah Hawley
Regjizori

Aktorët

Chris Rock isLoy Cannon
Loy Cannon
Jessie Buckley isOraetta Mayflower
Oraetta Mayflower
Ben Whishaw isPatrick
Patrick "Rabbi" Milligan
Jack Huston isOdis Weff
Odis Weff
Salvatore Esposito isGaetano Fadda
Gaetano Fadda
Emyri Crutchfield isEthelrida Pearl Smutny
Ethelrida Pearl Smutny
Andrew Bird isThurman Smutny
Thurman Smutny
Anji White isDibrell Smutny
Dibrell Smutny
Jeremie Harris isLeon Bittle
Leon Bittle

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një seri antologjike e lidhur ngushtë që merret me histori që përfshijnë keqdashje, dhunë dhe vrasje me bazë në dhe rreth Minesotës.

Fargo (2014) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fargo
Vlerësimi TMDb 8.299 2,082 vota
Transmetuar në dt: Apr. 15, 2014
Përfunduar në dt: Nov. 29, 2020
Sezone 4
Episodet 41
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Fleabag (2016) me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
50M² 2021
Foundation (2021) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
Elite (2018) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
The Wire (2002) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
Who Killed Sara? (2021) me Titra Shqip