Eye Candy (2015) me Titra Shqip

Eye Candy (2015) me Titra Shqip

Jan. 12, 2015
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 12, 2015
10

Regjizori

Aktorët

Victoria Justice isLindy Sampson
Lindy Sampson
Casey Deidrick isDetective Tommy Calligan
Detective Tommy Calligan
Kiersey Clemons isSophia Preston
Sophia Preston
John Garet Stoker isConnor North
Connor North
Harvey Guillén isGeorge Reyes
George Reyes

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Gjeniu i teknologjisë Lindy, e bindur nga shoku i saj i dhomës për të filluar takimet në internet, fillon të dyshojë se një nga kërkuesit e saj misterioz mund të jetë një ndjekës vdekjeprurës kibernetik. Kur miqtë e saj në policinë kibernetike zbulojnë një vrasës të mundshëm serial në Manhatan, të gjitha shenjat tregojnë për një nga takimet e Lindy. Duke u bashkuar me këtë grup hakerësh, Lindy punon për të zgjidhur vrasjet, ndërsa shpalos stilin e saj të drejtësisë në rrugët e qytetit të Nju Jorkut.

Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Eye Candy
Vlerësimi TMDb 6.3 52 vota
Transmetuar në dt: Jan. 12, 2015
Përfunduar në dt: Mar. 16, 2015
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Invincible 2021
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Injustice (2011)
Dexter (2006) me Titra Shqip
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Dopesick (2021) me Titra Shqip
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Camelot 2011
Hache 2019
Snowfall (2017) me Titra Shqip
The Great (2020) me Titra Shqip