Emily in Paris (2020) me Titra Shqip

Emily in Paris (2020) me Titra Shqip

Oct. 02, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9.8 6 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Dec. 21, 2022
10
2Sezoni 2 Dec. 22, 2021
10
1Sezoni 1 Oct. 02, 2020
10

Regjizori

Darren Star
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Nga Çikago në Paris për të ndjekur një karrierë si drejtoreshë marketingu? Është ëndrra dhe sfida e protagonistes së serialit Emily në Paris, e lindur nga pena e Darren Star, ish-autori i Beverly Hills, 90210 dhe Sex and the City: një zhytje në botën e modës dhe në një luks dhe jetë romantike, e parë me sytë e një vajze të re dhe ambicioze amerikane.

 

 

Emily in Paris – Për çfarë bëhet fjalë?

Emily Collins është një 20-vjeçare e re dhe dinamike, e cila jeton në Çikago dhe i ofrohet një mundësi e shkëlqyer pune në Paris si drejtoreshë marketingu: ajo duhet të sjellë këndvështrimin amerikan në një kompani franceze. E elektrizuar, ajo pranon dhe lëviz, duke nisur një jetë të re që do ta shohë atë në qendër të miqësive, dashurive dhe një bote për t’u zbuluar.

Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Emily in Paris
Vlerësimi TMDb 8.1 637 vota
Transmetuar në dt: Oct. 02, 2020
Përfunduar në dt: Dec. 22, 2021
Sezone 2
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Euphoria 2019 me Titra Shqip
Don’t Look Deeper 2020
The Serpent 2021
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
Invincible 2021
WandaVision 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit