Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip

Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip

Jun. 16, 2021
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 16, 2021
5

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Omar Ayuso isOmar Shanna
Omar Shanna
Arón Piper isAnder Muñoz
Ander Muñoz

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Tani në periudhë faljeje, Ander do të kalojë verën e tij duke ndihmuar Alexis, partnerin e tij të kimioterapisë, të kalojë trajtimin.

Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Elite Histórias Breves: Omar Ander Alexis
Vlerësimi TMDb 7.8 104 vota
Transmetuar në dt: Jun. 16, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 16, 2021
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 15 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Bridgerton 2020 me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
The Innocent (2021)
Aranyak (2021) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip