Echo 3 (2022) me Titra Shqip

Echo 3 (2022) me Titra Shqip

Nov. 22, 2022
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 22, 2022
10

Regjizori

Mark Boal
Regjizori

Aktorët

Luke Evans isAlex 'Bambi' Chesborough
Alex 'Bambi' Chesborough
Michiel Huisman isEric 'Prince' Haas
Eric 'Prince' Haas
Jessica Collins isAmber Chesborough
Amber Chesborough
Elizabeth Anweis isNatalie Foster
Natalie Foster
Martina Gusman isVioletta Cadiz
Violetta Cadiz

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur shkencëtarja e shkëlqyer Amber Chesborough zhduket përgjatë kufirit Kolumbi-Venezuelë, vëllai i saj dhe burri i saj – të dy komando elitë të Ushtrisë Amerikane – luftojnë për ta gjetur atë mes një lufte guerile, duke zbuluar se gruaja që ata duan mund të ketë një sekret.

Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Echo 3
Vlerësimi TMDb 7.567 45 vota
Transmetuar në dt: Nov. 22, 2022
Përfunduar në dt: Jan. 12, 2023
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

True Story (2021) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
The Pembrokeshire Murders (2021)
Knightfall (2017) me Titra Shqip
National Treasure: Edge of History (2022) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
The Serpent 2021
The Queen’s Gambit 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit