Dr. Brain (2021) me Titra Shqip

Dr. Brain (2021) me Titra Shqip

Nov. 03, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 03, 2021
10

Regjizori

Kim Jee-woon
Regjizori

Aktorët

Lee Sun-kyun isKoh Se-won
Koh Se-won
Park Hee-soon isLee Kang-mu
Lee Kang-mu
Seo Ji-hye isLieutenant Cho
Lieutenant Cho
Lee You-young isJung Jae-yi
Jung Jae-yi
Lee Jae-won isHong Nam-il
Hong Nam-il
Yoo Teo isSecretary Yoon
Secretary Yoon
Cha Hee isDr. Hahn
Dr. Hahn

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një udhëtim emocional që ndjek një shkencëtar të trurit, i cili është i fiksuar në zbulimin e teknologjive të reja për të hyrë në vetëdijen dhe kujtimet e trurit. Jeta e tij shkon anash kur familja e tij bie viktimë e një aksidenti misterioz dhe ai përdor aftësitë e tij për të aksesuar kujtimet nga truri i gruas së tij për të bashkuar misterin se çfarë ndodhi në të vërtetë me familjen e tij dhe pse.

Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dr. 브레인
Vlerësimi TMDb 7.7 92 vota
Transmetuar në dt: Nov. 03, 2021
Përfunduar në dt: Dec. 10, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Blacklist (2013) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
His Dark Materials (2019) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip
Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit