DMZ (2022) me Titra Shqip

DMZ (2022) me Titra Shqip

Mar. 17, 2022
Vlerësimi juaj: 0
7.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 17, 2022
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në të ardhmen e afërt pasi një luftë e ashpër civile e lë Manhatanin një zonë të çmilitarizuar (DMZ), të shkatërruar dhe të izoluar nga pjesa tjetër e botës, mjekja e egër Alma Ortega nis një udhëtim të mundimshëm për të gjetur djalin që humbi në evakuimin e Nju Jorkut. Qyteti në fillimin e konfliktit. Në rrugën e saj qëndrojnë bandat, milicitë, demagogët dhe komandantët e luftës, duke përfshirë Parco Delgado, udhëheqësin popullor – dhe vdekjeprurës – të një prej bandave më të fuqishme në DMZ.

DMZ (2022) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal DMZ
Vlerësimi TMDb 7.2 30 vota
Transmetuar në dt: Mar. 17, 2022
Përfunduar në dt: Mar. 17, 2022
Sezone 1
Episodet 4
Kohëzgjatja mesatare 59 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Into the Night (2020) me Titra Shqip
Halo (2022) me Titra Shqip
Love Alarm 2019
I Am Not Okay with This 2020
Heels (2021) me Titra Shqip
Shadow and Bone 2021
Loki 2021 me Titra Shqip
Game of Thrones (2011) me Titra Shqip
What If…? (2021) me Titra Shqip
Snowpiercer 2020
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit