Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip

Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip

Nov. 07, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 07, 2021
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Michael C. Hall isDexter Morgan / Jim Lindsay
Dexter Morgan / Jim Lindsay
Jack Alcott isHarrison Morgan
Harrison Morgan
Julia Jones isAngela Bishop
Angela Bishop
Johnny Sequoyah isAudrey Bishop
Audrey Bishop
Jennifer Carpenter isDebra Morgan
Debra Morgan
David Magidoff isTeddy Reed
Teddy Reed
Clancy Brown isKurt Caldwell
Kurt Caldwell

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

10 vjet pasi Dexter u zhduk në syrin e uraganit Laura, ne e gjejmë atë duke jetuar me një emër të supozuar në qytetin e vogël të Iron Lake, Nju Jork. Dexter mund të jetë duke përqafuar jetën e tij të re, por në vazhdën e ngjarjeve të papritura në këtë komunitet të lidhur ngushtë, pasagjeri i tij i errët e thëret.

Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dexter: New Blood
Vlerësimi TMDb 9.2 72 vota
Transmetuar në dt: Nov. 07, 2021
Përfunduar në dt: Nov. 07, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 55 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mindhunter (2017) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Dietland (2018)
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Dexter (2006) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Vagabond (2019)