Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip

Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip

Feb. 14, 2022
Vlerësimi juaj: 0
8 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 14, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një martesë në dukje e lumtur fillon të shpërbëhet kur besnikëria e burrit vihet në pikëpyetje dhe të dy bashkëshortët tundohen nga dëshira të tjera.

Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fedeltà
Vlerësimi TMDb 7.3 6 vota
Transmetuar në dt: Feb. 14, 2022
Përfunduar në dt: Feb. 14, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

His Dark Materials (2019) me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
Sherlock 2010 me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
True Detective (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit