Dead to Me (2019) me Titra Shqip

Dead to Me (2019) me Titra Shqip

May. 03, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 May. 08, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 May. 03, 2019
8

Regjizori

Liz Feldman
Regjizori

Aktorët

James Marsden isSteve Wood / Ben Wood
Steve Wood / Ben Wood
Luke Roessler isHenry Harding
Henry Harding
Sam McCarthy isCharlie Harding
Charlie Harding

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dead to Me është një komedi e zezë që përshkon temat e zisë, dhimbjes dhe faljes me një ajër energjik dhe të sinqertë.

Jen së fundmi humbi burrin e saj, i goditur në një aksident tragjik nga dikush që nuk është identifikuar. Sarkastike dhe këmbëngulëse me karakter, aspak e paralizuar nga zija (të cilën ajo vazhdon ta hetojë), ajo pranon të marrë pjesë në një grup mbështetës në të cilin takohet me Jude, beqare, ekscentrike, me të cilën fillon dalëngadalë të lidhet. Marrëdhënia e tyre bëhet gjithnjë e më e ngushtë gjatë rrjedhës së seancave, pavarësisht dallimeve të dukshme në karakter.

Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dead to Me
Vlerësimi TMDb 7.3 242 vota
Transmetuar në dt: May. 03, 2019
Përfunduar në dt: May. 08, 2020
Sezone 2
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
I Am Not Okay with This 2020
Tulsa King (2022) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
High Water (2022) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
Lucifer (2016) me Titra Shqip
Methanol (2018) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit