Dash & Lily (2020) me Titra Shqip

Dash & Lily (2020) me Titra Shqip

Nov. 10, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 10, 2020
10

Regjizori

Joe Tracz
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dash është një tip cinik, Lily është një vajzë optimiste dhe rezatuese. Udhëtimet e tyre nëpër qytetin e Nju Jorkut gjatë sezonit të ngarkuar të Krishtlindjeve do të jenë një mundësi për të zbuluar se çfarë kanë të përbashkët, çfarë ëndërrojnë, çfarë duan nga jeta dhe sa në realitet nuk janë aq të larguar nga njëri-tjetri.

Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dash & Lily
Vlerësimi TMDb 8.3 169 vota
Transmetuar në dt: Nov. 10, 2020
Përfunduar në dt: Nov. 10, 2020
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 27 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Behind Her Eyes 2021
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
From Scratch (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit