Dark Desire (2020) me Titra Shqip

Dark Desire (2020) me Titra Shqip

Jul. 15, 2020
Vlerësimi juaj: 0
8.4 19 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Feb. 02, 2022
10
1Sezoni 1 Jul. 15, 2020
10

Regjizori

Aktorët

Maite Perroni isAlma Solares
Alma Solares
Alejandro Speitzer isDarío Guerra
Darío Guerra
Jorge Poza isLeonardo Solares
Leonardo Solares
Erik Hayser isEsteban Solares
Esteban Solares
María Fernanda Yépes isBrenda Castillo
Brenda Castillo
Regina Pavón isZoé Solares
Zoé Solares
Paulina Matos isEdith Ballesteros
Edith Ballesteros

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Alma e martuar kalon një fundjavë fatale larg shtëpisë që ndez pasionin, përfundon në tragjedi dhe e shtyn atë të vërë në dyshim të vërtetën për njerëzit e afërt.

Dark Desire (2020) me Titra Shqip
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Oscuro deseo
Vlerësimi TMDb 7.3 4,009 vota
Transmetuar në dt: Jul. 15, 2020
Përfunduar në dt: Feb. 02, 2022
Sezone 2
Episodet 33
Kohëzgjatja mesatare 35 minuta
Shpërndarë7

Tituj të Ngjashëm

First Kill (2022) me Titra Shqip
The Serpent 2021
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Don’t Look Deeper 2020
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit