Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip

Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip

Sep. 16, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 16, 2021
10

Regjizori

Jay Beattie
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Peacock origjinal i bazuar në romanin e Dan Brown me të njëjtin emër është prekueli i Kodit të Da Vinçit dhe, ashtu si filmi i parë dhe dy vazhdimet, fillimisht ishte menduar të bëhej si një film artistik, me protagonist Tom Hanks dhe drejtuar nga Ron.

 

 

Dan Brown’s The Lost Symbol – për çfarë bëhet fjalë?

Studiuesi i Harvardit Robert Langdon, i ri, por tashmë i famshëm si ekspert i simboleve, është porositur nga CIA për të hetuar një seri misteresh që lidhen me zhdukjen (pengmarrjen e mundshme?) të mentorit të tij. Ai do ta gjejë veten brenda një misioni që do ta çojë atë të zbulojë një komplot kompleks.

Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dan Brown's The Lost Symbol
Vlerësimi TMDb 7.8 31 vota
Transmetuar në dt: Sep. 16, 2021
Përfunduar në dt: Sep. 23, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

DOTA: Dragon’s Blood 2021
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
30 Coins 2020
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Professionals 2020
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip