Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip

Sep. 21, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 21, 2022
10

Regjizori

Ryan Murphy
Regjizori

Aktorët

Evan Peters isJeffrey Dahmer
Jeffrey Dahmer
Richard Jenkins isLionel Dahmer
Lionel Dahmer
Molly Ringwald isShari Dahmer
Shari Dahmer
Niecy Nash isGlenda Cleveland
Glenda Cleveland
Michael Learned isCatherine Dahmer
Catherine Dahmer
Colby French isPatrick Kennedy
Patrick Kennedy
Michael Beach isDet. Murphy
Det. Murphy
Karen Malina White isShirley Hughes
Shirley Hughes
Rodney Burford isTony Hughes
Tony Hughes

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ky serial i kufizuar i Netflix është historia e vërtetë e vrasësit serial dhe shkelësit të seksit, Jeffrey Dahmer, i cili vrau 17 të rinj midis 1978 dhe 1991, duke u përfshirë gjithashtu në kanibalizëm dhe nekrofili. Seriali detajon gjithashtu jetën e familjes, viktimave dhe fqinjëve të Dahmer-it, së bashku me familjet e viktimave, forcat e rendit dhe të tjerë të ndryshëm për të ofruar një kuptim më të plotë të ngjarjeve tragjike dhe këndvështrimeve të shumta në lojë.

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story
Vlerësimi TMDb 8.384 580 vota
Transmetuar në dt: Sep. 21, 2022
Përfunduar në dt: Sep. 21, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Falcon and the Winter Soldier 2021
Camelot 2011
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
The K2 (2016) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Money Heist (2017) me Titra Shqip
Innocent 2017
Deadly Class 2019
1883 (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit