Cruel Summer (2021) me Titra Shqip

Cruel Summer (2021) me Titra Shqip

Apr. 20, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.3 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 20, 2021
9

Regjizori

Bert V. Royal
Regjizori

Aktorët

Olivia Holt isKate Wallis
Kate Wallis
Chiara Aurelia isJeanette Turner
Jeanette Turner
Froy Gutierrez isJamie Henson
Jamie Henson
Harley Quinn Smith isMallory Higgins
Mallory Higgins
Brooklyn Sudano isAngela Prescott
Angela Prescott
Blake Lee isMartin Harris
Martin Harris
Allius Barnes isVince Fuller
Vince Fuller
Michael Landes isGreg Turner
Greg Turner

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Përgjatë serialeve adoleshentiale si Trembëdhjetë, thrilleri psikologjik Cruel Summer tregon një histori komplekse duke ndryshuar këndvështrimin e njërit prej dy protagonistëve me secilin episod: një histori që zgjat tre verë gjatë viteve nëntëdhjetë për një udhëtim (dramatik) të formimit dhe rritjes.

 

 

Cruel Summer – Për çfarë bëhet fjalë?

Vitet 1990, Teksas: në tre verat e 1993, 1994 dhe 1995, jeta e disa adoleshentëve ndërthuret dhe ndryshon rrënjësisht. Kur Kate Wallis shumë e njohur zhduket në mënyrë misterioze, qëndrimi i Jeanette Turner, jeta e së cilës me sa duket është e pavarur nga ajo e Kate, ndryshon shpejt: nëse më parë ajo ishte pak e vetmuar dhe e turpshme, në një kohë të shkurtër ajo bëhet vajza më popullore e qytetit , sikur të kishte zënë vendin e saj. Jetët e këtyre dy vajzave, edhe ato të miqve dhe familjes së tyre trazohen, ndërsa vitin e ardhshëm gjërat ndryshojnë përsëri dhe papritmas Jeanette bëhet vajza më e urryer në qytet dhe madje edhe në Amerikë.

Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cruel Summer
Vlerësimi TMDb 7.9 153 vota
Transmetuar në dt: Apr. 20, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 15, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Extant 2014
1899 (2022) me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Elite (2018) me Titra Shqip
Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit