Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip

Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip

Nov. 19, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 19, 2021
10

Regjizori

André Nemec
Regjizori

Aktorët

John Cho isSpike Spiegel
Spike Spiegel
Daniella Pineda isFaye Valentine
Faye Valentine

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Me stil dhe vazhdimisht pa para, gjuetarët e shpërblimeve Spike, Jet dhe Faye kalojnë sistemin diellor duke kërkuar punë. Por a mund ta tejkalojnë të kaluarën e Spike?

Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cowboy Bebop
Vlerësimi TMDb 7.2 69 vota
Transmetuar në dt: Nov. 19, 2021
Përfunduar në dt: Nov. 19, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Homeland (2011) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit