Chucky (2021) me Titra Shqip

Chucky (2021) me Titra Shqip

Oct. 12, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.6 7 vota


Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Oct. 05, 2022
10
1Sezoni 1 Oct. 12, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Brad Dourif isChucky (voice)
Chucky (voice)
Zackary Arthur isJake Webber
Jake Webber
Teo Briones isJunior Webber
Junior Webber
Fiona Dourif isNica Pierce
Nica Pierce
Alex Vincent isAndy Barclay
Andy Barclay
Avery Esteves isOliver Hayden
Oliver Hayden

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi një kukull vintazh Chucky del në shitje në oborrin periferik, një qytet idilik amerikan është futur në kaos ndërsa një seri vrasjesh të tmerrshme fillojnë të ekspozojnë hipokrizitë dhe sekretet e qytetit. Ndërkohë, ardhja e armiqve – dhe aleatëve – nga e kaluara e Chucky kërcënon të ekspozojë të vërtetën pas vrasjeve, si dhe origjinën e pallogaritur të kukullës demon.

Chucky (2021) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chucky
Vlerësimi TMDb 8.4 316 vota
Transmetuar në dt: Oct. 12, 2021
Përfunduar në dt: Oct. 12, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 46 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Stranger Things (2016) me Titra Shqip
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
Rebelde (2022) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip