Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip

Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip

Dec. 18, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 18, 2021
10

Regjizori

Seo Jae-won
Regjizori

Aktorët

Lee Jin-wook isDan Hwal | Bulgasal
Dan Hwal | Bulgasal
Kwon Na-ra isMin Sang Un | Kim Hwa Yeon | Bulgasal
Min Sang Un | Kim Hwa Yeon | Bulgasal
Lee Joon isOk Eul-tae
Ok Eul-tae
Gong Seung-yeon isMin Shi Ho | Dan Sol
Min Shi Ho | Dan Sol
Jung Jin-young isKwon Ho Yeol | Dan Geuk
Kwon Ho Yeol | Dan Geuk
Kim Woo-seok isNam Do-yoon
Nam Do-yoon
Park Myung-shin isLee Hye Suk | Shaman
Lee Hye Suk | Shaman
Lee Young-lan isKim Go Bun
Kim Go Bun
Choi Jae-woong isDet. Ham | Yang Se Chul
Det. Ham | Yang Se Chul
Cha Hee isKim Sang Hui
Kim Sang Hui

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e një gruaje që ka kaluar disa rimishërime gjatë 600 viteve dhe kujton të gjitha jetët e saj të kaluara dhe një burri që ka jetuar për mbi 600 vjet si një krijesë mitike që ushqehet me gjakun e njeriut dhe është e mallkuar me pavdekësi.

Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 불가살
Vlerësimi TMDb 8.1 20 vota
Transmetuar në dt: Dec. 18, 2021
Përfunduar në dt: Feb. 06, 2022
Sezone 1
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
I Am Not Okay with This 2020
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
The Serpent 2021
Elite (2018) me Titra Shqip
The Girl in the Mirror (2022) me Titra Shqip