Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip

Sep. 19, 2010
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Sep. 07, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Sep. 08, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Sep. 16, 2012
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Sep. 25, 2011
10
1Sezoni 1 Sep. 19, 2010
10

Regjizori

Aktorët

Steve Buscemi isEnoch 'Nucky' Thompson
Enoch 'Nucky' Thompson
Vincent Piazza isCharles 'Lucky' Luciano
Charles 'Lucky' Luciano
Kelly Macdonald isMargaret Schroeder
Margaret Schroeder
Michael Shannon isNelson Van Alden
Nelson Van Alden
Shea Whigham isElias 'Eli' Thompson
Elias 'Eli' Thompson
Michael Kenneth Williams isAlbert 'Chalky' White
Albert 'Chalky' White
Ben Rosenfield isWillie Thompson
Willie Thompson
Julianne Nicholson isEsther Randolph
Esther Randolph

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Atlantic City në agimin e Prohibition është një vend ku rregullat nuk zbatohen. Dhe njeriu që drejton gjërat – legalisht dhe ndryshe – është arkëtari i qytetit, Enoch “Nucky” Thompson, i cili është politikan dhe gangster pjesërisht.

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Boardwalk Empire
Vlerësimi TMDb 7.967 765 vota
Transmetuar në dt: Sep. 19, 2010
Përfunduar në dt: Oct. 26, 2014
Sezone 5
Episodet 56
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Willow (2022) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
Tell Me a Story 2018
The Pembrokeshire Murders (2021)
Lucifer (2016) me Titra Shqip
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit