Black Bird (2022) me Titra Shqip

Black Bird (2022) me Titra Shqip

Jul. 07, 2022
Vlerësimi juaj: 0
7 3 vota


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 07, 2022
10

Regjizori

Dennis Lehane
Regjizori

Aktorët

Taron Egerton isJames 'Jimmy' Keene
James 'Jimmy' Keene
Ray Liotta isJames 'Big Jim' Keene
James 'Big Jim' Keene
Greg Kinnear isBrian Miller
Brian Miller
Sepideh Moafi isLauren McCauley
Lauren McCauley
Robert Wisdom isEdmund Beaumont
Edmund Beaumont

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa Jimmy Keene fillon një dënim me 10 vjet burg, ai merr një ofertë të jashtëzakonshme: Nëse ai mund të nxjerrë një rrëfim nga vrasësi i dyshuar Larry Hall, Jimmy do të lirohet. Përfundimi i këtij misioni bëhet sfida e jetës.

Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Black Bird
Vlerësimi TMDb 8.151 129 vota
Transmetuar në dt: Jul. 07, 2022
Përfunduar në dt: Aug. 04, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love 101 (2020) me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
Deadly Class 2019
Rebelde (2022) me Titra Shqip
Bullets (2021) me Titra Shqip
Narcos (2015) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip