Better Call Saul (2015) me Titra Shqip

Better Call Saul (2015) me Titra Shqip

Feb. 08, 2015
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

6Sezoni 6 Apr. 18, 2022
10
5Sezoni 5 Feb. 23, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Aug. 06, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Apr. 10, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Feb. 15, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Feb. 08, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Peter Gould
Regjizori

Aktorët

Bob Odenkirk isJimmy McGill
Jimmy McGill
Jonathan Banks isMike Ehrmantraut
Mike Ehrmantraut
Rhea Seehorn isKim Wexler
Kim Wexler
Patrick Fabian isHoward Hamlin
Howard Hamlin
Giancarlo Esposito isGustavo 'Gus' Fring
Gustavo 'Gus' Fring
Michael Mando isNacho Varga
Nacho Varga
Tony Dalton isLalo Salamanca
Lalo Salamanca

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Gjashtë vjet përpara se Saul Goodman të takohet me Walter White. Ne e takojmë atë kur njeriu që do të bëhet Saul Goodman njihet si Jimmy McGill, një avokat me kohë të vogël që kërkon fatin e tij dhe, më menjëherë, nxiton për të përballuar jetesën. Duke punuar së bashku, dhe, shpesh, kundër Jimmy-t, është “ndreqësi” Mike Ehrmantraut. Seriali ndjek transformimin e Jimmy-t në Saul Goodman, njeriu që vendos “kriminelin” në “avokatin penal”.

Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Better Call Saul
Vlerësimi TMDb 8.4 2,634 vota
Transmetuar në dt: Feb. 08, 2015
Përfunduar në dt: Apr. 18, 2022
Sezone 6
Episodet 63
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
Waco (2018) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Lucifer (2016) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Who Killed Sara? (2021) me Titra Shqip
Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit