Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip

Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip

Jun. 12, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 12, 2022
9

Regjizori

Anya Reiss
Regjizori

Aktorët

Romola Garai isMary Tudor
Mary Tudor
Jessica Raine isCatherine Parr
Catherine Parr
Tom Cullen isThomas Seymour
Thomas Seymour
Bella Ramsey isJane Grey
Jane Grey
John Heffernan isDuke of Somerset
Duke of Somerset
Jamie Parker isJohn Dudley
John Dudley
Jamie Blackley isRobert Dudley
Robert Dudley
Jacob Avery isGuildford Dudley
Guildford Dudley

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia magjepsëse e jetës së hershme të mbretëreshës më ikonike të Anglisë, Elizabeth Tudor, një adoleshente jetime e cila u përfshi në politikën e oborrit anglez në udhëtimin e saj për të marrë kurorën.

Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Becoming Elizabeth
Vlerësimi TMDb 6.625 8 vota
Transmetuar në dt: Jun. 12, 2022
Përfunduar në dt: Jul. 17, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 59 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Who Killed Sara? (2021) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
The Assignment (2019) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Injustice (2011)
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
The Mosquito Coast 2021
Fargo (2014) me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit