Baymax! (2022) me Titra Shqip

Baymax! (2022) me Titra Shqip

Jun. 29, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.5 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 29, 2022
8

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Scott Adsit isBaymax (voice)
Baymax (voice)
Ryan Potter isHiro (voice)
Hiro (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pa kthimit në qytetin fantastik të San Fransokyo-s, ku roboti shoqërues i dashur, i fryrë dhe i paimitueshëm i kujdesit shëndetësor, Baymax, vendos të bëjë atë që ishte programuar të bënte: të ndihmonte të tjerët.

Baymax! (2022) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Baymax!
Vlerësimi TMDb 8.386 88 vota
Transmetuar në dt: Jun. 29, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 29, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 12 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Game of Thrones (2011) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Wolf (2018) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
The K2 (2016) me Titra Shqip
The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit