Barbarians (2020) me Titra Shqip

Barbarians (2020) me Titra Shqip

Oct. 23, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Oct. 21, 2022
1Sezoni 1 Oct. 23, 2020

Regjizori

Arne Nolting
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Fatet e tre njerëzve ndërthuren në Betejën e Pyllit Teutoburg në vitin 9 pas Krishtit, gjatë së cilës luftëtarët gjermanë ndaluan përhapjen e Perandorisë Romake.

Barbarians (2020) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Barbaren
Vlerësimi TMDb 7.4 436 vota
Transmetuar në dt: Oct. 23, 2020
Përfunduar në dt: Oct. 21, 2022
Sezone 2
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Outer Banks (2020) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Halo (2022) me Titra Shqip
Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit