As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip

As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip

Jun. 03, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 03, 2022
9

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një fanse e re manovron rrugën e saj në redaksinë e një spikere me përvojë, por shpejt përballet me anën e errët të ambicies, zilisë dhe dëshirës për t’u parë.

As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kus uçusu
Vlerësimi TMDb 8 26 vota
Transmetuar në dt: Jun. 03, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 03, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Solo (2016) me Titra Shqip
Money Heist (2017) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Sherlock 2010 me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
Dietland (2018)
V (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit