Another Self (2022) me Titra Shqip

Another Self (2022) me Titra Shqip

Jul. 28, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.6 9 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 28, 2022
8

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Tre miq mbërrijnë në një qytet bregdetar, ku lidhen me veten e tyre shpirtërore dhe befas përballen me trauma të pazgjidhura nga e kaluara e familjeve të tyre.

Another Self (2022) me Titra Shqip
Another Self (2022) me Titra Shqip
Another Self (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zeytin Ağacı
Vlerësimi TMDb 5.833 6 vota
Transmetuar në dt: Jul. 28, 2022
Përfunduar në dt: Jul. 28, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 54 minuta
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Yakamoz S-245 (2022) me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
50M² 2021
Respect (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit