Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip

Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip

Apr. 15, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 15, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Sienna Miller isSophie Whitehouse
Sophie Whitehouse
Rupert Friend isJames Whitehouse
James Whitehouse
Michelle Dockery isKate Woodcroft
Kate Woodcroft
Naomi Scott isOlivia Lytton
Olivia Lytton
Josette Simon isAngela Regan
Angela Regan
Joshua McGuire isChris Clarke
Chris Clarke
Sebastian Selwood isFinn Whitehouse
Finn Whitehouse
Amelie Bea Smith isEmily Whitehouse
Emily Whitehouse
Ben Radcliffe isYoung James
Young James

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali antologjik që përqendrohet në skandalet personale dhe politike të elitës britanike.

Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Anatomy of a Scandal
Vlerësimi TMDb 7.9 37 vota
Transmetuar në dt: Apr. 15, 2022
Përfunduar në dt: Apr. 15, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Time Traveler’s Wife (2022) me Titra Shqip
Dracula 2020
The Recruit (2022) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Maniac (2018) me Titra Shqip
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip