American Horror Stories (2021) me Titra Shqip

American Horror Stories (2021) me Titra Shqip

Jul. 15, 2021
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jul. 21, 2022
10
1Sezoni 1 Jul. 15, 2021
10

Regjizori

Ryan Murphy
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një seri antologjike me episode të pavarura që gërmojnë në mitet horror, legjendat dhe dijet.

American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Horror Stories
Vlerësimi TMDb 7.96 594 vota
Transmetuar në dt: Jul. 15, 2021
Përfunduar në dt: Sep. 08, 2022
Sezone 2
Episodet 15
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
Narcos (2015) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
The Legend of Vox Machina (2022) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
Injustice (2011)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit