American Gigolo (2022) me Titra Shqip

American Gigolo (2022) me Titra Shqip

Sep. 11, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.3 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 11, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Jon Bernthal isJulian Kaye
Julian Kaye
Gretchen Mol isMichelle Stratton
Michelle Stratton
Leland Orser isRichard Stratton
Richard Stratton
Rosie O'Donnell isDetective Sunday
Detective Sunday

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Julian Kaye ka qenë gjithmonë një objekt dëshire, aq sa njerëzit janë të gatshëm ta shkatërrojnë atë për ta pasur. I shfajësuar, pas 15 vitesh burg për një vrasje që nuk e kreu, ai tani përballet me sfidën e marrjes së copave teksa detektivi që e vendosi pas hekurave përpiqet të zbulojë misterin që çoi në burgosjen e tij gabimisht.

American Gigolo (2022) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Gigolo
Vlerësimi TMDb 9.6 5 vota
Transmetuar në dt: Sep. 11, 2022
Përfunduar në dt: Sep. 18, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Tulsa King (2022) me Titra Shqip
First Kill (2022) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Yellowstone (2018) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
Made For Love 2021
Hache 2019
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
The K2 (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit