All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip

All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip

Jan. 28, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 5 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 28, 2022

Regjizori

Chun Sung-il
Regjizori

Aktorët

Park Ji-hu isNam On-jo
Nam On-jo
Yoon Chan-young isLee Cheong-san
Lee Cheong-san
Cho Yi-hyun isChoi Nam-ra
Choi Nam-ra
Lomon isLee Su-hyeok
Lee Su-hyeok
Yoo In-soo isYoon Gwi-nam
Yoon Gwi-nam
Lee Yoo-mi isLee Na-yeon
Lee Na-yeon
Kim Byung-chul isLee Byeong-chan
Lee Byeong-chan
Lee Kyoo-hyung isSong Jae-ik
Song Jae-ik
Jeon Bae-soo isNam So-ju
Nam So-ju
Ham Seong-min isHan Gyeong-su
Han Gyeong-su

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një shkollë e mesme bëhet terren zero për një shpërthim të virusit zombie. Studentët e bllokuar duhet të luftojnë për të dalë – ose të kthehen në një nga të infektuarit e tërbuar.

All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 지금 우리 학교는
Vlerësimi TMDb 8.7 744 vota
Transmetuar në dt: Jan. 28, 2022
Përfunduar në dt: Jan. 28, 2022
Sezone 1
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 61 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Empress (2022) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
Behind Her Eyes 2021
The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
Sexify 2021
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
Into the Night (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit