Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip

Jun. 18, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 18, 2022
9

Regjizori

Hong Mi-ran
Regjizori

Aktorët

Minhyun isSeo Yul
Seo Yul
Yu Jun-sang isPark Jin
Park Jin
Shin Seung-ho isPrince Go Won
Prince Go Won
Oh Na-ra isKim Do-ju
Kim Do-ju
Yoo In-soo isPark Dang-gu
Park Dang-gu
Arin isJin Cho-yeon
Jin Cho-yeon
Park Eun-hye isJin Ho-gyeong
Jin Ho-gyeong

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një magjistare e fuqishme në trupin e një gruaje të verbër takon një burrë nga një familje prestigjioze, i cili kërkon ndihmën e saj për të ndryshuar fatin e tij.

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 환혼
Vlerësimi TMDb 8.5 19 vota
Transmetuar në dt: Jun. 18, 2022
Përfunduar në dt: Aug. 21, 2022
Sezone 1
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 74 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Ganglands (2021) me Titra Shqip
Camelot 2011
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Love Alarm 2019

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit