A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip

A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip

Sep. 14, 2018
Vlerësimi juaj: 0
7.5 2 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Jan. 07, 2022
2Sezoni 2 Jan. 08, 2021
1Sezoni 1 Sep. 14, 2018

Regjizori

Kate Brooke
Regjizori

Aktorët

Matthew Goode isMatthew Clairmont
Matthew Clairmont
Teresa Palmer isDiana Bishop
Diana Bishop
Edward Bluemel isMarcus Whitmore
Marcus Whitmore
Malin Buska isSatu Järvinen
Satu Järvinen
Owen Teale isPeter Knox
Peter Knox
Alex Kingston isSarah Bishop
Sarah Bishop
Jacob Ifan isBenjamin Fuchs
Benjamin Fuchs

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Magjistarja Diana Bishop dhe vampiri shekullor Matthew Clairmont tërhiqen në një mister vdekjeprurës dhe romancë të ndaluar kur një libër magjik shfaqet në një bibliotekë të Oksfordit.

A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Discovery of Witches
Vlerësimi TMDb 8 367 vota
Transmetuar në dt: Sep. 14, 2018
Përfunduar në dt: Feb. 11, 2022
Sezone 3
Episodet 25
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Sexify 2021
Narcos (2015) me Titra Shqip
Unorthodox 2020
The Originals (2013) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Methanol (2018) me Titra Shqip
The Pembrokeshire Murders (2021)
See (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit