1899 (2022) me Titra Shqip

1899 (2022) me Titra Shqip

Nov. 17, 2022
Vlerësimi juaj: 0
7 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 17, 2022
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasagjerët në një anije emigrantësh që udhëtojnë për në kontinentin e ri kapen në një enigmë misterioze kur gjejnë një anije të dytë në det të hapur.

1899 (2022) me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 1899
Vlerësimi TMDb 7.872 82 vota
Transmetuar në dt: Nov. 17, 2022
Përfunduar në dt: Nov. 17, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
The Mosquito Coast 2021
Anne with an E (2017) me Titra Shqip
Injustice (2011)
The Endgame (2022) me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip
Unorthodox 2020
Summertime (2020) me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit